Usługi

Strony internetowe

Oferuję usługę zaprojektowania i stworzenia stron internetowych zgodnych z SEO, które są responsywne i działają na wszystkich urządzeniach. Nasze strony są projektowane tak, by przyciągać nowych klientów i wspierać rozwój firmy. Po stworzeniu strony oferujemy obsługę i doradztwo, aby strona funkcjonowała prawidłowo. Możemy także opracować plan działań na przyszłość, aby wspierać rozwój i sukces firmy.

Media społecznościowe

Usługa obejmuje  prowadzenie profili na różnych platformach społecznościowych w celu zwiększenia widoczności i zaangażowania. Obejmuje ona opracowanie strategii marketingowej, tworzenie i publikowanie ciekawych treści, odpowiadanie na pytania i sugestie widzów, monitorowanie postępów i dostarczanie regularnych raportów. Naszym celem jest pomóc w rozwijaniu twojej marki i budowaniu lojalnej społeczności wokół niej.

Tworzenie Treści

Napiszę niepowtarzalny i interesujący kontent na bloga. Zajmuję się wymyślaniem tematów, pisaniem artykułów, dostosowywaniem treści do wymagań wyszukiwarek internetowych, promocją i dystrybucją treści oraz dostarczaniem raportów i rekomendacji dotyczących dalszych kroków. Moim celem jest przyciąganie nowych subskrybentów, wspieranie rozwoju twojego bloga i zapewnienie jego sukcesu w sieci.

Opisy Produktów

Specjalizuję się w tworzeniu przekonujących i szczegółowych opisów produktów, które zwiększą sprzedaż i przyciągną potencjalnych klientów. Moje usługi obejmują analizę produktu, tworzenie opisu zgodnie z wymaganiami SEO, redakcję i korektę tekstu oraz dostarczanie gotowego opisu.

Obsługa Klienta

Obsługa klienta online, z zamiłowaniem do rozwiązywania problemów i zapewnieniu satysfakcji klienta. Moje usługi obejmują przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie problemów, utrzymywanie kontaktu z klientami, monitorowanie opinii oraz dostarczanie raportów i rekomendacji dotyczących dalszych działań.

Tworzenie Blogów

Tworzę tematy, pisze artykuły, optymalizuje treści pod kątem SEO. Moje usługi obejmują opracowanie planu działań, tworzenie i publikowanie treści, komunikację z użytkownikami, monitorowanie i analizowanie wyników oraz dostarczanie raportów i rekomendacji dotyczących dalszych działań.

CO ODRÓŻNIA MNIE OD KONKURENCJI?

Niepowtarzalność

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, to gwarantuje skuteczność i wyjątkowość moich projektów.

Pasja

Lubię to, czym się zajmuję, dlatego jestem pewien, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści.

Edukacja

Poświęcam wiele czasu na poznawanie nowych technologii, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.